Bordslampor 1 par Bergboms
2018-02-07
518425
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, Bergboms, 1960/70-tal, stomme i grå glasmassa, höjd ca 46 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade