William Gislander oljemålning
2018-02-08
518412
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WILLIAM GISLANDER (1890-1937): Havsmotiv, signerad och daterad William Gislander 1921, olja på duk, ca 67x99 cm
Krackelering