Barnsablar
2018-02-09
518395
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BARNSABLAR 2 st, förnicklade klingor med förgyllda bygelfästen av mässing, blanka stålbaljor, längd 65 cm
Slitage