Vettar 2 st 1900-talets första hälft
2018-02-06
518212
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VETTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, bemålade, längd ca 30 cm
Slitage, färgbortfall,