Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARL XII. (NORDBERG, J. A.). Konung Carl den XII:tes historia, vol I-II, Stockholm, Peter Jöransson Nyström 1740
Slitage, skador
518208
2018-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här