MILLA TOIVANEN
2018-02-18
518197
| Klubbat belopp | 1 160 EUR |
| Utropspris | 600 EUR |
Milla Toivanen (1972-) "Himmelska varelser (II hovdamen)".
A tergo sign. 2017. Olja på duk 61x61 cm.