Uno Vallman (född 1913-2004) oljemålning
2018-02-06
518185
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
UNO VALLMAN (född 1913-2004): Motiv med människor i landskåp, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 46x55 cm