Carl Brandt oljemålning
2018-02-06
518177
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Båtar på öppet hav, signerad och daterad, C Brandt 1905, olja på duk, ca 36x50 cm