Lena A Linderholm
2018-02-06
518134
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Komposition, signerad och numrerad, 1732/1750, färglitografi, ca 55x77 cm