Akvarell Kina
2018-02-06
518101
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELL, Japan, 1900-talets första hälft, motiv av fågel i fruktträd, med märke samt sigill, ca 33x18 cm