Oljemålning 1800-tal
2018-02-05
517931
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Man vid bord, monogramsignerad och daterad CHM 84, olja på pannå, ca 27x20 cm