Madeleine Pyk färglitografi
2018-02-06
517917
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "I Ateljén" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm
Oramad