Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2018-02-06
517914
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad, HC, färglitografi, bladmått ca 65x48 cm
Oramad