Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2018-02-05
517913
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x43 cm
Oramad