Yrjö Edelmann färglitografi
2018-02-04
517840
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad Y Edelman, 73/150 färglitografi, bladmått ca 60x44 cm
Oramad