Gideon Börje oljemålning
2018-02-04
517812
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965): Landskap, signerad G Börje, olja på duk, ca 65x80 cm