Oscar Reutersvärd omöjlig figur
2018-02-06
517808
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur med Österrikes flagga, signerad Oscar Reutersvärd, numrerad 155/190, färglitografi, ca 39x29 cm