Ulf Greder
2018-02-06
517790
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GREDER (född 1949): ´Mozart K 516´, signerad Ulf Greder, numrerad 304/360, bildyta ca 52x62 cm