Ulf Greder färglitografi
2018-02-05
517788
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GREDER (född 1949): Antikhandlaren, signerad Greder, 168/360, färglitografi, bildmått ca 50x60 cm