Mikael Persbrandt
2018-02-05
517777
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MIKAEL PERSBRANDT (född 1963): Figurer, signerad Mikael Persbrandt, 35/90, färglitografi, ca 87x60 cm
Oramad