Nordiska Kompaniet soffbord
Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
NORDISKA KOMPANIET, soffbord, mahogny, 1940/50-tal, modellen formgiven 1946, skivan med vågad kant, utdragbart, brickmärkt med modellnr., höjd ca 53, 85x50 cm, total längd 133 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, ett stopp saknas
517770
2018-02-05