Ring 18 k guld
2018-02-05
517765
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 18 k guld, 10 fasettslipade rubiner, stämplad 1964, års- och mästarstämplar saknas, ringstorlek ca 15 mm, vikt ca 3,7 g
Rubiner med hack och skador