Harry Wichmann oljemålning
2018-02-04
517762
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): "Muren", signerad och daterad Wichman -68, olja på duk, ca 65x92 cm