Nakenstudie blyertsteckning
2018-02-05
517707
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Nakenstudie, monogramsignerad, blyerts, ca 56x39 cm
Fläckar