Oidentifierad konstnär 1700-tal
2018-02-03
517676
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1700-tal), Porträtt av dam, olja på duk ca 77,5 x 60 cm
Krackelyr och retuscher