Oidentifierad konstnär 1800-tal
2018-02-03
517673
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben med instrument och frukter, olja på duk ca 44,5 x 51,5 cm.
Krackelyr och retuscher