Vas Kina 1800-tal
2018-02-04
517591
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1800-tal, celadonglasyr med dekor i blått/vitt av dyrbara ting, höjd ca 60,5 cm
Krackelyrer