Picasso Le Bouquet
2018-02-02
517582
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973) efter, "Le Bouquet", signerad och daterad i trycket 21.4.58, färglitografi, ca 57x39 cm