Oskar Bergman akvarell
2018-02-03
517567
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Landskap med kyrka, signerad Oskar Bergman, akvarell, ca 15x10,5 cm