Hamnmotiv oljemålning
2018-02-02
517540
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hamnmotiv, otydligt signerad, olja på duk, ca 5060 cm
Krackeleringar