Holländsk skola olja
2018-02-15
517537
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HOLLÄNDSK SKOLA (1800-tal): Marint motiv, bär senare och inristad signatur Louis Bakhuysen och årtalet 1666, olja på pannå, 32x40 cm