Miniatyrer bl a Bertil Vallien
2018-02-02
517445
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
MINIATYRER, 20 st, 1900-talets andra hälft, mestadels Bertil Vallien för Kosta Boda, höjd ca 5-11 cm
Enstaka nagg