Helmut Mantel oljemålning
2018-02-02
517420
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
HELMUT MANTEL (född 1925): Figurkomposition, monogramsignerad EH Mantel, olja på duk, ca 100x125 cm