Oidentifierad konstnär
2018-02-05
517396
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flicka vid skulptur, olja på duk, ca 41x24 cm
Krackelerad