Polly Björkman, matta, rölakan
2018-02-19
517344
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
POLLY BJÖRKMAN, matta, Textilatelier Polly Björkman, 1940-50-tal, rölakan, signerad PB, 303 x 258 cm
smärre slitage och fläckar