Petter Thoen
2018-02-07
517340
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PETTER THOEN (född 1943), "Maybe...", signerad och numrerad P Thoen 2/30, digital print, bladstorlek ca 49,5 x 50 cm