Klubbat för:
600 SEK
2 000 SEK
LEKSAKSBÅT/MODELLBÅT, 1930-40-tal, helt i bemålad plåt, batteridriven med elektriska lanternor och motor, längd ca 70 cm
Diverse skador, delar saknas, lös mast i trä medföljer
517322
2018-02-04