Anders Udd
2018-02-02
517319
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS UDD (född 1958): Landsväg, signerad och numrerad Anders Udd, 14/50, digital print, bladmått ca 39x52 cm