Einar Jolin litografi
2018-02-01
517312
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsvy, signerad Jolin, färglitografi, bildyta ca 45x55 cm
Något gulnad