Petter Thoen färglitografi
2018-02-01
517309
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Embrace, signerad Thoen, numrerad 179/350, färglitografi, ca 32x46 cm