Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): "Bonjour Madame, bonjour monsieur", signerad L. Jirlow 116/310, färglitografi, 38x46 cm
Något gulnad
517307
2018-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här