Nils Nilsson Skum blandteknik
2018-02-01
517301
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Renar på fjället med tolkare, signerad samt daterad 1942, blandteknik (blyerts och krita), ca 34x43 cm