Joakim Allgulander färglitografi
2018-02-01
517297
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): White spot, signerad Joakim Allgulander, numrerad 170/210, litografi, bladstorlek ca 36x30 cm