Oidentifierad konstnär oljemålningar
2018-02-01
517247
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Figurscener, osignerade, olja på pannå, ca 35x52 cm vardera
Ytskador, färgbortfall