Golvlampa för växter
2018-02-01
517150
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, för växtbelysning, vitlackad, höjd 174 cm
Bruksslitage