Petter Thoen litografi
2018-01-31
517122
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Mr FBI, signerad Thoen, numrerad 160/250, färglitografi, bladmått ca 63x43 cm