Berndt Wennström
2018-02-03
517113
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): "De skoningslösa", signerad B Wennstöm, färglitografi, EA XIII / XVI, ca 41x31 cm
Mindre kantfläckar i marginalen