Ivar Ekelund oljemålning
2018-01-31
517096
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IVAR EKELUND (1908-2002): Stilleben, olja på duk, signerad Ekelund, ca 80x41 cm
Krackeleringar