Berndt Wennström
2018-01-31
517071
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Möte - Stockholm, signerad B.Wennström, olja på duk, ca 89x116 cm