Vas Kina 1900-tal
2018-01-31
517043
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, balusterformad, dekor av reserver med pion i emajfärger, botten med Qianlongs märke, höjd ca 58 cm